نمونه کارنامه های کنکور کارشناسی ارشد 1402

0 528

نمونه کارنامه های کنکور کارشناسی ارشد 1402


 • ۹ خرداد ۱۴۰۲

 • بدون نظر

 • 365 بار

 • پ
  +

 • کارنامه های کنکور ارشد

نمونه کارنامه های کنکور کارشناسی ارشد 1402 برای رشته های مختلف دانشگاهی در ادامه مطلب سایت کنکور آورده شده است. شما کنکوری عزیز نیز میتوانید کارنامه خود را برای ما بفرستید تا همانند سالهای گذشته، به آرشیو مناسبی از کارنامه های کنکور کارشناسی ارشد 1402 رشته های مختلف برای داوطلبان تبدیل شود.  در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ تعداد ۴۷۱ هزار و ۵۲۸ نفر شرکت کرده‌اند که از این تعداد ۲۵۵ هزار نفر زن و ۲۱۶ هزار و ۵۲۸ نفر مرد هستند که در ۶ گروه آزمایشی و ۱۳۴ کدرشته به رقابت پرداختند.

نمونه کارنامه های کنکور کارشناسی ارشد 1402

 

ارسال کارنامه : داوطلبان کنکور ارشد 1402 میتوانند کارنامه های خود را از طریق فرم ارسال کارنامه انتهای این پست برای ما ارسال نمایند تا آرشیو مناسبی برای کنکوریهای ارشد سالهای آتی جمع آوری شود. اطلاعات شخصی و شناسنامه ای شما، توسط ما حذف خواهند شد. 

 

مصاحبه با نفرات برتر: داوطلبان زیر 300 کنکور ارشد 1402 که تمایل به مصاحبه با سایت کنکور دارند، با آدرس ایمیل konkur.in@gmail.com یا آی دی تگرام www_konkur_us@در ارتباط باشند. 

 

جذب مشاور قبولی در آزمونهای ارشد  مرکز مشاوره سایت کنکور ، داوطلبان با رتبه زیر 100 در تمامی رشته ها را جهت مشاوره و برنامه ریزی یا تدریس دروس در مقطع کارشناسی ارشد جذب خواهد کرد. جهت اطلاعات بیشتر با آدرس ایمیل konkur.in@gmail.com یا آی دی تگرام www_konkur_us@در ارتباط باشند.

 

 

انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 1402 توسط رتبه های برتر آزمون ارشد

مرکز مشاوره سایت کنکور | konkur.us

 

 

نمونه کارنامه های کنکور کارشناسی ارشد 1402

 

کارنامه کنکور کارشناسی ارشد 1402 ، رتبه 9 رشته مهندسی هوا فضا – فرهود سمیعی

کارنامه کنکور کارشناسی ارشد 1402 ، رتبه 34 رشته مهندسی هوا فضا

کارنامه کنکور کارشناسی ارشد 1402 ، رتبه 59 رشته ریاضی – علی شویعی نژاد

کارنامه کنکور کارشناسی ارشد 1402 ، رتبه 300 رشته مهندسی مکانیک

کارنامه کنکور کارشناسی ارشد 1402 ، رتبه 405 رشته فیزیک – زهرا مومنی

 

ارسال کارنامه خود برای سایت کنکور
   

   

  اختصاصی سایت کنکور

  برای مشاهده نمونه کارنامه های کنکور ارشد 1401 کلیک کنید

  برای مشاهده نمونه کارنامه های کنکور ارشد 1400 کلیک کنید

  برای مشاهده نمونه کارنامه های کنکور ارشد 1399 کلیک کنید

  برای مشاهده نمونه کارنامه های کنکور ارشد 1398 کلیک کنید

  برای مشاهده نمونه کارنامه های کنکور ارشد 1397 کلیک کنید

  برای مشاهده نمونه کارنامه های کنکور ارشد 1396 کلیک کنید

  برای مشاهده نمونه کارنامه های کنکور ارشد 1395 کلیک کنید

  برای مشاهده نمونه کارنامه های کنکور ارشد 1394 کلیک کنید

   

   

  چرا مرکز مشاوره سایت کنکور ، بهترین گزینه برای انتخاب مشاور قبولی آزمون دکتری است؟

  مشاوران رتبه برتر کنکور ارشد و دکتری : مشاوران قبولی کارشناسی ارشد سایت کنکور، در همین امسال یا حداکثر چند سال اخیر در آزمون رشته مورد نظر شما شرکت کرده و رتبه برتر شده اند. به همین دلیل تمامی راهکارها و برنامه هایشان در حد حرف نبوده و نتیجه قطعی دارد. سایت کنکور با وسواس تمام، مشاوران خود را از بین رتبه های برتر کشور در رشته های مختلف تحصیلی انتخاب میکند. رتبه های برتر، با تجارب گرانبهایشان در نحوه مطالعه، انتخاب و استفاده از منابع و همچنین برنامه ریزی عالی، رشد و پیشرفت درسی را برای شما به ارمغان خواهند آورد. همچنین نحوه شرکت در آزمونهای استخدامی و مصاحبه دکتری ونیز انتخاب رشته آزمون ارشد و دکتری را نیز جز خدمات موسسه ارائه می کنند.

  شفاف سازی قیمتها و خدمات: تمامی خدمات و تعرفه های هر یک از مشاوران ما، به صورت کاملا شفاف در سایت کنکور دات آس آورده شده است. به دلیل تعداد زیاد مشاور در هر رشته و آزمون، قیمتها به صورت رقابتی در آمده و بسیار مناسب شده است. علاوه بر این ، با تخفیفات روزانه ای که مرکز مشاوره سایت کنکور برای داوطلبین در نظر میگیرد، قیمتها به طرز شگفت انگیزی پایین تر نیز خواهد آمد.  Source link

  Leave A Reply

  Your email address will not be published.