نمونه سوالات نهایی ریاضی و آمار دوازدهم انسانی + پاسخنامه + سال جدید

0 102

نمونه سوالات نهایی ریاضی و آمار دوازدهم انسانی + پاسخنامه + سال جدید

نمونه سوالات نهایی ریاضی و آمار دوازدهم انسانی + پاسخنامه

دانلود امتحان نهایی ریاضی انسانی

سوالات امتحان نهایی ریاضی انسانی

نام درس :  ریاضی و آمار  | موضوع : نمونه سوال نهایی | نویسنده : سنجش و پایش کیفیت آموزشی

منتشر شده در نمره یار  | پایه و رشته :  دوازدهم – انسانی

سوالات امتحان نهایی ریاضی انسانی : در این پست تصمیم گرفتیم در سری دسته بندی نمونه سوال نهایی برای شما دانش آموزان، سوالات امتحان نهایی ریاضی انسانی را منتشر کنیم که یکی از دروس مهم رشته انسانی می باشد و بسیاری از دانش آموزان رشته انسانی در یادگیری این در مقاومت می کنند و شاید این درس از دروس چالش برانگیز برای دانش آموزان رشته انسانی باشد به همین خاطر تصمیم گرفتیم نمونه سوالات ریاضی انسانی به همراه پاسخنامه در ادامه ی این مطلب به اشتراک بگذاریم تا هر نمونه سوال را بصورت ویژه مورد بررسی قرار داده و با چارچوب امتحان نهایی این درس بیشتر آشنا شده و بتوانید مطالعه و تمرین خودتان را منطبق با هدف طراح سوال جلو ببرید تا انشالله نمره ی کامل در این درس کسب نمایید.

همانطور که گفته شد این نمونه سوالات به همراه پاسخنامه تشریحی می باشد که به شما کمک می کند بصورت متمرکز و ویژه تر هر نمونه سوال را بررسی کنید.

نمونه سوالات نهایی ریاضی و آمار دوازدهم انسانی + پاسخنامه

البته قابل توجه است که این نمونه سوالات پس از برگزار هر آزمون بروزرسانی می شود و شما کاربران می توانید بعد از برگزاری هر آزمون به این پست مراجعه نمایید و سوال به همراه پاسخنامه را دریافت نمایید.

همچنین ما برای شما بارم بندی این درس را منتشر می کنیم تا با نمرات هر بخش بیشتر آشنا شده و بدانید که چگونه باید برنامه ریزی کنید تا در این درس توکل بر خدا نمره ی کامل یا خوبی بیاورید. بارم بندی ریاضی انسانی نهایی به شرح زیر است :

بارم بندی ریاضی انسانی نهایی

عنوان فصل و محدوده

بارم بندی خرداد ماه

بارم بندی شهریور و دی ماه

کل فصل 1

5 نمره

8 نمره

کل فصل 2

5/5 نمره

5/5 نمره

کل فصل 3

9/5 نمره

6/5 نمره

مجموع

20 نمره

20 نمره

با توجه به بارم بندی بالا سعی کنید برای نوبت خرداد ماه بیشتر تمرکز خود را بر روی فصل سوم بگذارید چرا که این فصل بیشترین نمره را به خود اختصاص داده است و برای نوبت دی شهریور و دی ماه بیشتر تمرکز خود را بر روی فصل اول قرار دهید چرا که در این نوبت بیشتر نمره را به خود اختصاص داده است.

دانلود سوالات امتحان نهایی ریاضی انسانی

نمونه سوالات نهایی ریاضی و آمار دوازدهم انسانی + پاسخنامه همانطور که گفته شد این پست پس از برگزاری هر آزمون بروزرسانی خواهد شد.

از منابع زیر می توانید در جهت تقویت خود برای امتحانات این درس استفاده کنید.

لینک مربوطه : گام به گام ریاضی و آمار دوازدهم انسانی | نمونه سوال نهاییSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.