نمونه سوالات امتحان نهایی هندسه دوازدهم به همراه پاسخنامه + سال جدید

0 91

نمونه سوالات امتحان نهایی هندسه دوازدهم به همراه پاسخنامه + سال جدید

نمونه سوالات امتحان نهایی هندسه دوازدهم به همراه پاسخنامه

دانلود امتحان نهایی هندسه دوازدهم با جواب

نمونه سوالات امتحان نهایی هندسه

نام درس :  هندسه  | موضوع : نمونه سوال نهایی | نویسنده : سنجش و پایش کیفیت آموزشی

منتشر شده در نمره یار  | پایه و رشته :  دوازدهم ریاضی

نمونه سوالات امتحان نهایی هندسه : از سری دسته بنده نمونه سوال امتحان نهایی امروز قصد داریم، نمونه سوالات امتحان نهایی هندسه دوازدهم رشته ریاضی فیزیک به همراه پاسخنامه تشریحی منتشر کنیم که می توانید در ادامه مطلب بصورت مستقیم از وبسایت آموزشی نمره یار دریافت کنید و سوالات را تجزیه و بررسی کنید تا به امید خدا با جنس سوالات آشنا شده و چارچوب بندی سوالات برای شما مشخص گردد

هندسه از دروس مهم و استدلالی ریاضی دوازدهم می باشد و بیشتر در پی اثبات قضایا است، هندسه و فلسفه با هم در یونان باستان در زمان فیثاغورث پیوند ناگسستی داشتند و تا امروز نیز این پیوند پا برجا است.

نمونه سوالات امتحان نهایی هندسه دوازدهم به همراه پاسخنامه

در سال های اخیر در امتحانات نهایی نظام جدید شاهد این نکته بوده ایم که سوالات از استاندارد خوبی برخوردار بوده است و دانش آموزان اگر بر دروس تسلط داشتند می توانستند در این درس نمره ی کامل کسب کنند.

پاسخنامه ی این سوالات به شما کمک می کند که هر سوال را دقیق بررسی کرده و با جنس سوالات آشنا شوید این به روند یادگیری شما کمک می کند چرا که با جنس سوالات آشنا شده و روند حل سوالات را می توانید بهتر تجزیه و بررسی کنید.

البته قابل توجه است که این نمونه سوالات پس از برگزار هر آزمون بروزرسانی می شود و شما کاربران می توانید بعد از برگزاری هر آزمون به این پست مراجعه نمایید و سوال به همراه پاسخنامه را دریافت نمایید.

در کنار این نمونه سوال ما برای شما کاربران گرامی بارم بندی این درس را منتشر کردیم تا نمرات هر بخش و درس را بررسی کرده و بیشتر تمرکز خود را بر بخش هایی بگذارید که بیشترین نمره را به خود اختصاص داده است پس به بارم بندی توجه کنید.

بارم بندی نمونه سوالات نهایی هندسه به شرح زیر است :

شماره فصل

بارم بندی نوبت دوم (خرداد)

بارم بندی نوبت شهریور و دی

1

4 نمره

6 نمره

2

8 نمره

8 نمره

3

8 نمره

6 نمره

مجموع

20 نمره

20 نمره

با توجه به بارم بندی ارائه شده، بارم بندی در دو نوبت خرداد ماه و شهریور و دی متفاوت است پس دانش آموزانی که در نوبت خرداد آزمون می دهند سعی کنند بیشتر بر روی فصل های دوم و سوم متمرکز شوند چرا که این دو فصل به تنهایی 16 نمره به خود اختصاص داده است اما بارم بندی نوبت شهریور و دی ماه نسبتا عادلانه تر است و نمرات بین سه فصل نسبتا بصورت مساوی تقسیم شده است.

دانلود نمونه سوالات امتحان نهایی هندسه دوازدهم

نمونه سوالات امتحان نهایی هندسه دوازدهم به همراه پاسخنامه همانطور که گفته شد این پست پس از برگزاری هر آزمون بروزرسانی خواهد شد.

از منابع زیر می توانید در جهت تقویت خود برای امتحانات این درس استفاده کنید.

لینک مربوطه : نمونه سوال نهاییSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.