نمونه سوالات امتحان نهایی حسابان دوازدهم + پاسخنامه تشریحی + سال جدید

0 272

نمونه سوالات امتحان نهایی حسابان دوازدهم + پاسخنامه تشریحی + سال جدید

نمونه سوالات امتحان نهایی حسابان دوازدهم + پاسخنامه تشریحی

دانلود امتحان نهایی حسابان دوازدهم با جواب

نمونه سوالات امتحان نهایی حسابان دوازدهم

نام درس :  حسابان  | موضوع : نمونه سوال نهایی | نویسنده : سنجش و پایش کیفیت آموزشی

منتشر شده در نمره یار  | پایه و رشته :  دوازدهم ریاضی

نمونه سوالات امتحان نهایی حسابان دوازدهم : در این پست از سری دسته بندی نمونه سوال امتحان نهایی، قصد داریم نمونه سوالات امتحان نهایی حسابان دوازدهم رشته ریاضی فیزیک را به همراه پاسخنامه منتشر کنیم که می توانید در ادامه مطلب بصورت مستقیم از وبسایت آموزشی نمره یار دریافت کنید. این نمونه سوالات به شما کمک می کند تا به جنس سوالات و چارچوب آن آشنا شده و بتوانید در امتحان نهایی بهتر آماده شوید.

حسابان یکی از دروس مهم دوازدهم ریاضی می باشد و این سوالاتی که در این پست منتشر می کنیم به شما کمک می کند تا سوالات را تجزیه و تحلیل کرده و با روند طراحی سوالات بهتر آشنا شده و با خط فکری طراح سوال همراه شوید تا به امید خدا نمره ی خوبی کسب کنید.

نمونه سوالات امتحان نهایی حسابان دوازدهم + پاسخنامه تشریحی

در سال های اخیر در امتحانات نهایی نظام جدید شاهد این نکته بوده ایم که سوالات از استاندارد خوبی برخوردار بوده است و دانش آموزان اگر بر دروس تسلط داشتند می توانستند در این درس نمره ی کامل کسب کنند.

پاسخنامه ی این سوالات به شما کمک می کند که هر سوال را دقیق بررسی کرده و با جنس سوالات آشنا شوید این به روند یادگیری شما کمک می کند چرا که با جنس سوالات آشنا شده و روند حل سوالات را می توانید بهتر تجزیه و بررسی کنید.

البته قابل توجه است که این نمونه سوالات پس از برگزار هر آزمون بروزرسانی می شود و شما کاربران می توانید بعد از برگزاری هر آزمون به این پست مراجعه نمایید و سوال به همراه پاسخنامه را دریافت نمایید.

در کنار این نمونه سوال ما برای شما کاربران گرامی بارم بندی این درس را منتشر کردیم تا نمرات هر بخش و درس را بررسی کرده و بیشتر تمرکز خود را بر بخش هایی بگذارید که بیشترین نمره را به خود اختصاص داده است پس به بارم بندی توجه کنید.

بارم بندی نمونه سوالات نهایی حسابان به شرح زیر است :

شماره فصل

نوبت دوم (خرداد)

نوبت شهریور و دی

1

2/5 نمره

3/5 نمره

2

2 نمره

3 نمره

3

2/5 نمره

3 نمره

4

7 نمره

6 نمره

5

6 نمره

4/5 نمره

مجموع

20 نمره

20 نمره

با توجه به بارم بندی ارائه شده، بارم بندی در دو نوبت خرداد ماه و شهریور و دی متفاوت است پس دانش آموزانی که در نوبت خرداد آزمون می دهند سعی کنند بیشتر بر روی فصل های چهارم و پنجم متمرکز شوند چرا که این دو فصل به تنهایی 13 نمره به خود اختصاص داده است اما بارم بندی نوبت شهریور و دی ماه نسبتا عادلانه تر است و نمرات بین پنج فصل نسبتا بصورت مساوی تقسیم شده است.

دانلود نمونه سوالات امتحان نهایی حسابان دوازدهم

نمونه سوالات امتحان نهایی حسابان دوازدهم + پاسخنامه تشریحی همانطور که گفته شد این پست پس از برگزاری هر آزمون بروزرسانی خواهد شد.

از منابع زیر می توانید در جهت تقویت خود برای امتحانات این درس استفاده کنید.

لینک مربوطه : نمونه سوال نهاییSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.