نمونه سوالات امتحان نهایی جامعه شناسی دوازدهم + پاسخنامه + سال جدید

0 80

نمونه سوالات امتحان نهایی جامعه شناسی دوازدهم + پاسخنامه + سال جدید

نمونه سوالات امتحان نهایی جامعه شناسی دوازدهم + پاسخنامه

دانلود امتحان نهایی جامعه شناسی

نمونه سوالات امتحان نهایی جامعه شناسی

نام درس :  جامعه شناسی  | موضوع : نمونه سوال نهایی | نویسنده : سنجش و پایش کیفیت آموزشی

منتشر شده در نمره یار  | پایه و رشته :  دوازدهم انسانی

نمونه سوالات امتحان نهایی جامعه شناسی : در این مطلب تمام سوالات امتحان نهایی جامعه شناسی دوازدهم رشته انسانی به همراه پاسخنامه و بارم بندی قرار داده شده است که می توانید در ادامه مطلب این امتحان را به همراه پاسخنامه تشریحی بصورت مستقیم از وبسایت آموزشی نمره یار دریافت کنید.

جامعه شناسی یکی از دروس ساده پایه دوازدهم انسانی می باشد و دانش آموزان رشته انسانی می توانند با مرور کارآمد مطالب و مباحث کتاب بصورت کامل و اجمالی بر روی مباحث کتاب مسلط شده و بتوانند سوالات امتحان نهایی را به خوبی پاسخ داده و نمره ی کامل را کسب کنند.

نمونه سوالات امتحان نهایی جامعه شناسی دوازدهم + پاسخنامه

دانش آموزان رشته انسانی کمی در یادگیری جامعه شناسی و حفظ مطالب مفهومی چالش دارند. ما نیز با توجه به نیاز سنجی کاربران و دانش آموزان رشته انسانی تصمیم گرفتیم نمونه سوالات متعددی از جامعه شناسی دهم گردآوری کنیم که شامل طیف سوالات مختلف نهایی می باشد و با پاسخدهی به این نمونه سوالات می توانید آمادگی قابل قبولی برای امتحان این درس برای نوبت دوم کسب کنید.

پاسخنامه ی این سوالات به شما کمک می کند که هر سوال را دقیق بررسی کرده و با جنس سوالات آشنا شوید این به روند یادگیری شما کمک می کند چرا که با مفهوم سوالات آشنا شده و روند حل سوالات را می توانید بهتر تجزیه و بررسی کنید.

البته قابل توجه است که این نمونه سوالات پس از برگزار هر آزمون بروزرسانی می شود و شما کاربران می توانید بعد از برگزاری هر آزمون به این پست مراجعه نمایید و سوال به همراه پاسخنامه را دریافت نمایید.

در کنار این نمونه سوال ما برای شما کاربران گرامی بارم بندی این درس را منتشر کردیم تا نمرات هر بخش و درس را بررسی کرده و بیشتر تمرکز خود را بر بخش هایی بگذارید که بیشترین نمره را به خود اختصاص داده است پس به بارم بندی توجه کنید.

بارم بندی نمونه سوالات نهایی جامعه شناسی به شرح زیر است :

درس

بارم بندی نوبت دوم

بارم بندی جبرانی

درس اول تا پنجم

5 نمره

7/5 نمره

درس ششم

3 نمره

2/5 نمره

درس هفتم

3 نمره

2/5 نمره

درس هشتم

3 نمره

2/5 نمره

درس نهم

3 نمره

2/5 نمره

درس دهم

3 نمره

2/5 نمره

مجموع

20 نمره

20 نمره

بارم بندی امتحان نهایی این درس بصورت نسبتا عادلانه است و دانش آموزان و داوطلبین باید بر تمامی مطالب کتاب مسلط باشند تا بتوانند نمره ی کامل را کسب نمایند اما پیشنهاد می کنیم در نوبت دوم از درس 5 به بعد بر روی مباحث توجه بیشتری داشته باشید چرا که این قسمت بیشترین بارم بندی را به خود اختصاص داده است.

دانلود نمونه سوالات امتحان نهایی جامعه شناسی دوازدهم

نمونه سوالات امتحان نهایی جامعه شناسی دوازدهم + پاسخنامه همانطور که گفته شد این پست پس از برگزاری هر آزمون بروزرسانی خواهد شد.

از منابع زیر می توانید در جهت تقویت خود برای امتحانات این درس استفاده کنید.

لینک مربوطه : جزوه جامعه شناسی دوازدهم | نمونه سوال نهاییSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.