عدم قطع اینترنت در زمان برگزاری نوبت دوم کنکور ۱۴۰۲

0 108

عدم قطع اینترنت در زمان برگزاری نوبت دوم کنکور ۱۴۰۲

عدم قطع اینترنت در زمان برگزاری نوبت دوم کنکور ۱۴۰۲

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با تشریح نحوه برگزاری نوبت دوم کنکور سال ۱۴۰۲ گفت: اینترنت در زمان برگزاری نوبت دوم کنکور سال ۱۴۰۲ قطع نمی شود.

در زمان برگزاری کنکور ۱۴۰۲ اینترنت قطع نمی شود

وی یادآور شد: اینترنت با زندگی مردم گره خورده است، ضرورتی ندارد و اینترنت قطع نمی شود. از سه هفته پیش هم اعلام کردم که با کارهایی که می کنیم نیازی به قطع اینترنت نیست. هر موجی که وارد حوزه شود توسط دستگاه های ما شناسایی می شود.

پورعباس به داوطلبان توصیه کرد با توجه به اینکه روز چهارشنبه اولین روز آزمون سراسری در گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی است، با آرامش به حوزه های آزمون برسند و ترافیک ها را در نظر بگیرند.

وی افزود: تاکنون بیش از ۵۰۰ هزار نفر کارت ورود به جلسه نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ را دریافت کرده اند و در تمامی شهرها مراکزی برای رفع نقص کارت در نظر گرفته شده است. تمامی داوطلبانی که چند کارت دارند باید توجه کنند هر تعداد آزمون شرکت می کنند باید همان تعداد کارت دریافت کنند.

رئیس سازمان سنجش دو نوبته برگزار شدن کنکور سراسری را برای داوطلبان آرامش بخش توصیف کرد و گفت: ما بررسی کردیم که با توجه به حجم وسیع برگزاری یکسری مشکلات دارد. در نوبت دی ماه وزارت راه بسیار همکاری کرد تا راه های روستایی هم را باز کند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.