شرایط بازگشت به تحصیل دانشجویان ثبت نام نکرده در موعد مقرر

0 12

شرایط بازگشت به تحصیل دانشجویان ثبت نام نکرده در موعد مقرر

شرایط بازگشت به تحصیل دانشجویان ثبت نام نکرده در موعد مقرر

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور از شرایط بازگشت به تحصیل دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ورودی سال‌های ۱۳۹۲ لغایت ۱۳۹۹ خبر داد.

شجاعی فرد معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور از شرایط بازگشت به تحصیل دانشجویان که در موعد مقرر ثبت نام و مراجعه نکردند، خبر داد و گفت: با توجه به تقاضای دانشجویان از سراسر کشور برای امکان ادامه تحصیل، مجوز لازم اخذ و امکان بازگشت به تحصیل برای دانشجویان عدم مراجعه فراهم شد. 

شجاعی فرد با عنوان اینکه این طرح صرفا ویژه دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ورودی سال‌های ۹۲ تا ۹۹ است، افزود: دانشجویان ورودی سال‌های ۹۲ تا ۹۹ که تقاضای ادامه تحصیل دارند می‌توانند با مراجعه به بخش آموزش مراکز و واحد‌های دانشگاه پیام نور اقدامات لازم را انجام دهند.

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور تصریح کرد: این مصوبه صرفا مختص دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد بوده و شامل دانشجویان دکتری نمی‌شود.

گفتنی است، طبق اعلام اداره کل خدمات آموزشی دانشگاه، دانشجویان مشغول به تحصیلی که تاکنون مدارک مقطع قبلی خود را ارائه نداده‌اند، صرفاً تا قبل از تاریخ ۳۰/ ۱۱/ ۱۴۰۲ مهلت دارند با مراجعه به مرکز یا واحد تحصیلی خود نسبت به ارائه مدارک مربوطه اقدام نمایند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.