دانلود 340 تست جامع جمع بندی شیمی با پاسخ تشریحی

0 152

دانلود 340 تست جامع جمع بندی شیمی با پاسخ تشریحی

340 تست جامع جمع بندی شیمی با پاسخ تشریحی و کلیدی، به طور کاملا کاربردی برای داوطلبان کنکوری و دانش آموزان عزیز تهیه و تنظیم شده است. که شامل مهم ترین تستهای کنکور و آزمونهای آزمایشی به تفکیک سال و به ترتیب فصل های شیمی می باشد. لطفا برای دانلود 340 تست جامع جمع بندی شیمی به ادامه مطلب بروید.

340 تست جامع جمع بندی شیمی

اولویت مباحث محاسباتی شیمی نسبت به مباحث حفظی را باید در هنگام مطالعه ی شیمی کنکور در نظر بگیرید. بهتر است که روی تست های محاسباتی کار کنیم. تست های حفظی از یاد می روند و بهتر است که در بازه زمانی که به کنکور نزدیک تر می شویم تمرکز بیشتری روی آن داشته باشیم. در مطالعه ی شیمی  باید درس به درس به پیش رفت. یعنی هم حفظیجات و هم محاسباتی کنار هم باید یاد گرقته شوند. اما بهترین روش تمرکز بیشتر روی تست های محاسباتی است. 

موارد مورد توجه در تست زنی :

  •  مفاهیم را دقیق یاد بگیرید و بعد به تست زنی بپردازید. تست ها یا ساده یا چالشی هستند، با مطالعه ی دقیق سؤال، ببینید طراح چه خواسته است.
  •  ببیند که تست یک مرحله دارد یا دو مرحله ای است. درست خواندن تست کمک زیادی در پیدا کردن پاسخ دارد
  •  برخی از تست ها نیاز به اثبات دارد برخلاف بقیه که بلا فاصله پاسخ داده می شود. برای آنهایی که نیاز به اثبات دارند فقط روی حل مساله توجه نکنید، به فرآیند حل و تحلیل تست هم توجه داشته باشید.
  • جواب نهایی راکنترل کنید، اگر به محض رسیدن به پاسخ بیخیال شوید، اشتباه بیشتری خواهید داشت.
  • درحل تست زمان اشتباه کردن نگران نشوید و عدد ها، نمودارها وشکل ها در شما استرس ابجاد نکند، زیرا اضطراب سبب فراموشی می شود
  •  برای آنکه سرعت عمل بالایی داشته باشید، باید زمان زیادی را به تست زنی اختصاص دهید.
  •  در زدن تست هایی که آخرشان به کلماتی مانند (باشد، نباشد، بود، نبود، است و نیست) ختم می شوند، دقت لازم را مبذول نمایید.

زدن این مجموعه ی 340 تست جامع جمع بندی شیمی که شامل مهم ترین تستهای کنکور و آزمونهای آزمایشی به تفکیک سال و به ترتیب فصل می باشد هم بسیار یاری دهنده ی شما در این مسیر می باشد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.