دانلود پاسخ برگ خام – سایت کنکور

0 30

دانلود پاسخ برگ خام – سایت کنکور

مجموعه پاسخ برگ خام، که شامل پاسخ برگ خام سازمان سنجش و پاسخ برگهای خام 30تایی، 35تایی، 50 تایی ، 100 تایی ، 300 تایی و با کیفیت بالا در اختیار داوطلبان کنکوری و دانش آموزان عزیز قرار گرفته است. برای دانلود پاسخ برگ خام به ادامه مطلب سایت کنکور بروید.

دانلود پاسخ برگ خام

وقتی سوالی را حل می کنید،پاسخ را بلافاصله در پاسخ برگ وارد کنید. برای پر کردن گزینه ها از مداد مشکی نرم استفاده کنید و تلاش کنید که  یکنواخت و هماهنگ سیاه کنید. بعد از اینکه چندین سوال را حل کردید، به شماره ی سوال در دفترچه و پاسخ برگ دقت کنید تا اشتباه وارد نشده باشد. پاسخ برگتان را هنگام پاک کردن سیاه و کثیف و یا پاره نکنید. بهتر است زمان پر کردن پاسخ برگ، دفترچه ی سوال را زیر آن قرار بدهید تا بهتر پر شود. یادتان باشد پشت پاسخ برگ چیزی ننویسید و یا در کنار آن علامتی نگذارید.

در درس هایی مثل ریاضی که جواب یک عدد است،مراقب باشید که شماره ی گزینه و عددرا با هم اشتباه نکنید. در منزل هنگام تست زنی حتما دقت کنید.مهم ترین بخش هر آزمون تستی وارد کردن گزینه صحیح به طور کاملا دقیق در پاسخ برگ است که اگر با دقت انجام نشود، تلاش های شما و زمانی که در جلسه آزمون برای حل آن سوال صرف کرده اید از دست خواهد رفت، بنابراین نیاز است که اصولی را رعایت کنید.

نکات مهم :

  • پاسخ درست هر سوال را بلافاصله بعد از یافتن پاسخ وارد پاسخ برگ کنید.
  • از روش اینکه در پایان هر درس یا بعد از پایان پاسخ گویی کامل به سوالات گزینه ها را وارد کنید خودداری نمایید.
  • گزینه های پاسخ برگ خود را حتما با مداد مشکی نرم و پررنگ تکمیل کنید به طوری که خانه مورد نظر کاملاً مشکی شده باشد.
  • علامت ضرب در یا تیک در خانه ی گزینه ی درست نمی تواند کار درستی باشد.

در هنگام تست زنی در منزل از این مجموعه  پاسخ برگ خام، که شامل پاسخ برگهای خام 30تای، 35تایی، 50 تایی ، 100 تایی و همچنین پاسخ برگ خام سازمان سنجش با کیفیت بالا می باشد. حتما استفاده کنید و برای خودتان شرایط جلسه ی کنکور را شبیه سازی کنید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.