دانلود تست های جامع منطق پایه دهم

0 134

دانلود تست های جامع منطق پایه دهم

200 تست درس منطق پایه دهم به همراه پاسخنامه تشریحی، کاملا کاربردی تهیه و تنظیم شده است. و در اختیار دانش آموزان وداوطلبان گرامی کنکور قرار داده شده است. لطفا برای دانلود تست های جامع منطق پایه دهم به ادامه مطلب بروید.

دانلود تست های جامع منطق پایه دهم

 این درس کاربردی در پایه دهم علوم انسانی تدریس می شود، و به جرات می توان ادعا کرد که یک علم است. علم منطق به معنای واقعی یک علم منحصر به فرد است. این علم را باید درک کرد و به یاد سپرد. چون که علمی کاملا مفهومی است.  درس و علم منطق، بسیار نزدیک به علم ریاضیات است؛ هر دو برپایه شالوده و قواعدی مشخص بنا شده اند. زمانی که این قواعد و فرمول ها را درک کنید و بدانید، از پس هر سوالی که در حوزه این دو علم باشد می شود برآمد. تنها کاری که باید انجام داد این است که از قواعد و فرمول ها در جای درست استفاده کرد.

روش مطالعه درس منطق در کنکور بر این دو اصل قرار دارد:

  • یادگیری کامل و اصولی قواعد منطق
  • به کارگیری استاندارد و درست قواعد برای پاسخ  دادن به تست ها

بنابراین نیاز است که شما عزیزان بعد از مطالعه کتاب درسیتان و درسنامه استاندارد انتخابی تان، زمانی که از یادگیری کامل و مفهومی درس منطق مطمئن اطمینان حاصل کردید به میران زیاد و کافی تمرین و سوال حل کنید و تا حد زیاد هم تست بزنید. و به تحلیل تست هایی که زدید حتما در یک زمان مناسب با تمرکز زیاد بپردازید زیرا این کار باعث می شود که اشتباهات و ایرادات خود را شناسایی کرده و به تسلط بالا در این درس برسید. در ضمن حتما از نکات مکشو ف در حل تست ها یادداشت برداری کنید و در روزهای بعد به مرور و یادسپاری آنها بپردازید. با بکارگیری روشی درست و پیوسته به درصد دلخواه در منطق دست خواهید یافت.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.