تمدید مهلت ثبت‌نام در پنجاه و یکمین دوره آزمون دستیاری پزشکی

0 12

تمدید مهلت ثبت‌نام در پنجاه و یکمین دوره آزمون دستیاری پزشکی

تمدید مهلت ثبت‌نام در پنجاه و یکمین دوره آزمون دستیاری پزشکی

فرصت ثبت نام در پنجاه و یکمین دوره آزمون دستیاری پزشکی تمدید شد و داوطلبان می‌توانند در بهمن ماه با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در این آزمون ثبت نام کنند.

با توجه به پایان فرصت ثبت نام در پنجاه و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی در ۹ دی ماه ۱۴۰۲، مرکز سنجش آموزش پزشکی فرصت جدید ثبت نام در این آزمون را اعلام کرد.

مهلت جدید ثبت نام و ویرایش پنجاه و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی از ساعت ۱۰ صبح سه شنبه ۳ بهمن تا ساعت ۱۰ صبح دوشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۲ بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی فعال می‌شود.

متقاضیان باید با مطالعه دقیق دفترچه راهنمای آزمون، نسبت به ثبت نام و یا ویرایش در مهلت مقرر اقدام کنند.

افرادی که هزینه آزمون را پرداخت کرده و کد پیگیری دریافت کرده اند ولی موفق به ثبت نام نشده اند، می‌توانند در این بازه زمانی ثبت نام خود را تکمیل کنند.

نکته ۱: داوطلبان باید دقت کنند ویرایش زمان ثبت نام به هیچ عنوان قابل تمدید نیست و باید مدارک خود را تا فعال شدن سایت مرکز سنجش آموزشی پزشکی جهت ثبت نام آماده و در زمان ثبت نام بارگذاری کنند.

نکته ۲: قابل ذکر است پس از پایان زمان ثبت نام، تغییر سهمیه ثبت نامی حتی با مراجعه حضوری به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود. لذا داوطلبان باید در انتخاب سهمیه دقت کنند.

آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی در سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ مبتنی بر قوانین و مقررات موجود (بر اساس مصوبات شورای آموزش پزشکی تخصصی و قانون برقراری عدالت آموزشی و اصلاحیه آن مصوب مجلس شورای اسلامی) در ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

چنانچه در نشست آتی شورای آموزش پزشکی و تخصصی و شورای سنجش و پذیرش دانشجو وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی مصوبه یا دستورالعمل جدیدتری نسبت به مقررات قبلی و مرتبط با آزمون دستیاری پزشکی وضع شود، مراتب اطلاع رسانی خواهد شد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.