تغییرات کتب درسی برای کنکور 1403

0 130

تغییرات کتب درسی برای کنکور 1403

برای مشاهده تغییرات کتب درسی برای کنکور 1403 به ادامه مطلب مراجعه فرمایید. مابقی تغییرات به زودی در این پست اضافه خواهد شد.

دانلود تغییرات کتب درسی برای کنکور 1402

 

آگاهی از تغییرات کنکور سراسری 1402 اهمیت ویژه ای برای داوطلبان کنکوری علی الخصوص پشت کنکوری ها دارد. متقاضیان شرکت در کنکور سراسری با اطلاع از تغییرات کنکور 1402 که شامل تاثیر معدل، تغییر در نحوه طراحی سوالات و زمان برگزاری کنکور سراسری می باشد، می توانند برنامه ریزی بهتری برای کسب موفقیت خویش داشته باشند. کوچکترین تغییر در کنکور سبب بروز پرسش های زیادی برای بسیاری از شرکت کنندگان این آزمون خواهد شد. هر سال بسیاری از داوطلبان کنکوری علی الخصوص پشت کنکوری ها برای شناخت جزئیات کنکور سراسری و همچنین داشتن یک برنامه ریزی دقیق و اصولی در پی اطلاع از تغییرات کنکور سراسری می باشند. تغییرات کنکور سراسری پس از تصویب در مجلس و شورای عالی انقلاب فرهنگی از طریق رسانه های مختلف در اختیار متقاضیان شرکت در این آزمون قرار می گیرد.

تغییرات اعمال شده در ثبت نام کنکور معمولا از طریق دفترچه ثبت نام کنکور سراسری به عموم افراد اطلاع رسانی می گردد. دفترچه ثبت نام کنکور سراسری شامل اطلاعاتی مانند نحوه ثبت نام کنکور، شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام کنکور، ضرایب و زیرگروه های هر گروه آزمایشی، منابع معرفی شده برای شرکت در هر یک از گروه های آزمایشی ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان، کدهای نظام وظیفه، سهمیه های کنکور سراسری می باشد.

سازمان سنجش به عنوان مجری برگزار کننده این آزمون هر سال منابع کنکور سراسری که شامل نام کتاب ها و سال چاپ آن ها می باشد را در اطلاعیه ای مجزا و همچنین دفترچه ثبت نام کنکور سراسری منتشر می کند. از آنجایی که هر سال با چاپ جدید کتاب ها بخش های قابل توجهی از آنها دچار تغییرات جزئی و کلی می گردد. این تغییرات در کتب درسی معمولا داوطلبان پشت کنکوری را به شدت با نگرانی روبه رو می کند و نگرانی آنان از این بابت است که شاید مطلبی به کتاب افزوده شده و آنان با بی اطلاع از این موضوع نمره مربوط به آن را از دست دهند.

 

تغییرات کتب درسی برای کنکور 1403

 

 

 

تغییرات کتب درسی برای کنکور 1403

 

 

 

 

 

 

تغییرات کتب درسی برای کنکور 1403Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.